Meteen naar de inhoud

Wie zijn wij

De wijkgemeente Prinses Julianakerk is één van de drie wijkgemeenten binnen de Protestantse gemeente Scheveningen. Onze wijkgemeente staat voor een veelkleurige gemeenschap van christenen die in hun geloof eigentijds proberen voort te bouwen op een rijke traditie in de lijn van de Reformatie.

Als gemeente komen we elke zondag bij elkaar om God te ontmoeten. Geraakt door Zijn liefde voor ons staan we stil bij Zijn Woord, de Bijbel. Hierin vinden we kracht voor het leven van elke dag en wijst Hij ons de weg. We zingen en bidden met elkaar om onze dankbaarheid te uiten en alles wat ons bezighoudt bij Hem te brengen. In onze diensten lezen we uit de Herziene Statenvertaling (2010) en zingen we uit de oude Psalmberijming en de Hervormde bundel 1938. Daarnaast maken we gebruik van een eigen PJK-liedbundel welke een selectie bevat van bekende liederen uit verschillende zangbundels. De liederen en Schriftlezingen worden tevens geprojecteerd door de beamers.