Meteen naar de inhoud

Wie zijn wij

In de Prinses Julianakerk komen we iedere zondag samen. We willen ontdekken wat de Bijbel vertelt over het geheim van Gods liefde, over vergeving en verzoening en over hoop voor deze wereld. We zoeken samen naar wat dat voor ons leven betekent. Verder komen we samen om elkaar te ontmoeten en tijd voor elkaar te hebben. Niet alleen zondags maar ook doordeweeks komen we bij elkaar in kleine groepen om zo samen op te trekken.

We besteden veel aandacht aan kinderen en jongeren in onze gemeente. Een ander belangrijk doel van de gemeente is het omzien naar oudere mensen. Daarnaast zijn we betrokken bij activiteiten die in Duindorp gehouden worden. We willen een plek in Duindorp zijn waar iedereen die wil bidden of meer over het geloof wil weten, terecht kan en waar we naar elkaar omzien en er voor elkaar zijn.
De gemeente die in de Prinses Julianakerk bij elkaar komt, is onderdeel van de Protestantse Gemeente van Scheveningen.