
Op zondag 21 december vieren we om 17 uur het kinderkerstfeest met elkaar in de Prinses Julianakerk. Iedereen van harte welkom! De kinderen van de kinderkerk en kindernevendienst, hun ouders, opa’s & oma’s, maar zeker ook alle kinderen uit de wijk en van diverse scholen hopen we te zien.
Op twee scholen worden transparante kerstballen uitgedeeld met een uitnodiging voor dit kinderkerstfeest. Kinderen kunnen deze kerstbal versieren en meenemen om in de kerstboom te hangen. In deze kerstbal kunnen zij ook een briefje doen, waarop een gebedspunt of kerstwens geschreven kan worden.
Kerstwens
Heeft u of heb jij ook een mooie wens of wil je ergens voor bidden? Kom dan naar de Prinses Julianakerk op vrijdagavond 19 december tussen 16 – 19 uur. Ook dan kun je je wens of gebed opschrijven en in de kerstboom hangen. Tijdens het kinderkerstfeest lezen we een aantal wensen voor en bidden we met elkaar ook voor opgeschreven gebedspunten.

